Marmarail Kampçılık Kulübü

TARİHÇE

Marmarail Kampçılık Kulübü 2017 yılının başlarında bir araya gelen topluluk iken 2017 yılı sonunda resmi olarak Marmara üniversitesi öğrenci kulübü olmuştur. Kuruluşunda itibaren okulumuzda aktif rol almış öğrencilerin sosyalleşmesine destek olmuştur. Yapılan sosyal sorumluluk projeleri ile üniversite dışında da insanları mutlu eden projeler yapmıştır ve yapmaktadır. Zamanla oldukça büyümüş ve şuan aktif 1500 üyesi ile etkinliklerine devam etmektedir.

VİZYONUMUZ VE MİSYONUMUZ

Kulübümüz kuruluşundan itibaren vizyonumuz hep geniş tutulmuştur. Ülkeyi gezen öğrenciler bir araya gelmiş ve ülkemizin gezginlik geleneğiyle gezilip görülmesi hedefi ile işe koyulmuştur. Daimi amacımız beton yığını olan şehirlerden biraz da olsa uzaklaşmak ve doğanın içerisinde sosyalleşip yardımlaşmayı birlikteliği sırt sırta verebilmeyi aynı zamanda doğanın değerini huzur dolu zamanları sağlamayı hedeflemiştir. Sosyal sorumluluk projeleri ile de insanları mutlu etmeyi hedefledik. Hayvanları sevmeyi korumayı asla unutmadık. Ülke değerlerimizi unutmadan da önemli günleri asla es geçmeden vazifelerimizi yerine getiriyoruz. Doğamızı korumak ilk ilkemiz oldu. Bundan sonraki süreçte de her zaman doğa ile iç içe olabilmeyi hedefliyoruz.

 

Kulübümüzün Etkinliklerinden haberdar olup ekibimizin bir parçası olmak  için bizi instagram hesabımızdan takip  edebilirsiniz..